car
닝겐 nin_gen
Previous Entry Share Next Entry
Архітектура в “Resident Evil: Damnation”
В 2012 році вийшов комп’ютерний фільм по популярній серії відео-ігор Resident Evil: «Оселя Зла: Прокляття». Як і в попередніх частинах, сюжет фільму оповідає про пригоди бравого агента Леона Кеннеді та його розслідування у справі біологічної зброї, розробленої корпорацією Umbrella.
В «Проклятті» дія розгортається у вигаданій Східнослов’янській республіці, що постала після розпаду СРСР. Після антиурядових мітингів і народного повстання, в країні спалахує громадянська війна із застосуванням біологічної зброї.
Столиця Східнослов’янської республіки своїм панорамним видом, вулицями та деякими будівлями нагадує Львів, проте в місті присутні багато визначних пам'яток Києва:

Бойові дії ведуться в нічному місті, яке дуже схоже своєю забудовою на Львів.


Вибухи освітлюють будівлю костьолу, який дуже схожий на неоґотичний костьол святої Ельжбети на площі Кропивницького у Львові. Більшість подій першої половини фільму відбувається всередині чи біля костьолу.


Внутрішній дворик нагадує як Львів так і Київ.


Визирає костьол.


В середині фільму глядача знайомлять з ситуацією в столиці країни та запровадженим військовим станом.

Центр перекритий і охороняється військовими. Праворуч можна побачити краєчок київського будинку профспілок. На задньому плані видніється шпиль будинку подібного до багатоповерхівки на Хрещатику, 25.


Президентський палац, в якому засідає президент Світлана Белікова, ні на що не схожий, але трохи подібний до нереалізованих проектів київського урядового центру 1930-х років


Вхід на територію урядового комплексу нагадує радянську архітектуру 1950-х років.


Помпезний комплекс явно взятий з різних проектів конкурсу на будівництво Урядового центру 1934-1937 років.


А оце вже цілком реальна споруда: пропілеї при вході на території ВПДНГ в Голосієві.


Наприкінці фільму, коли головні герої тікають з секретної підземної лабораторії і їм доводить боротися зі справжніми велетнями.
Праворуч від голови велета видно будівлю, що дуже нагадує павільйон №8 на ВДНГ, тільки збільшений у розмірах і сірого кольору.


Ліворуч видно ні що інше як будівлю МЗС України.


Зліва будівля дуже нагадує Верховну Раду, але з високим цокольним поверхом і фланкуючими об'ємами. Зате гербовий щит той самий, що і на ВРУ.


Далі йде кульмінаційна битва між головними героями і велетнями. Все відбувається біля будівлі МЗС.


Одна з колон падає.


Тут видно, що будівлю МЗС трохи редизайнили, додавши збоку ще одну суцільну колонаду. По центру вгадуються басейни та флагштоки на території ВДНГ.


Крупним планом показано будівлю, схожу на павільйон №8 ВДНГ.Насамкінець Східнослов’янську республіку окупують американські та російські військові, а біологічну зброю ліквідовують.

Крутецьки! Спасибі!

>>Зліва будівля дуже нагадує Верховну Раду, але з високим цокольним поверхом і фланкуючими об'ємами.
скорее администрацию президента

Интересно! Спасибо!

?

Log in

No account? Create an account